تلفن تماس:  04135595050

قیمت ورق شیت ابعادی

قیمت ورق شیت یا قیمت ورق ابعادی بعد از محاسبه هزینه برش محاسبه می گردد. ورق شیت یا ابعادی که توسط شرکت پرشین آیرون تامین می گردد از ورق روغنی، ورق سیاه، ورق گالوانیزه ، ورق استنلس استیل؛ در ابعاد و ضخامت‌های گوناگون می‌باشد. جهت اطلاع از قیمت ورق ابعادی فولادی بعد از اعلام نوع ورق ضخامت و ابعاد مورد نظر قیمت نهایی اعلام می گردد.

 

ورق سیاه ابعادی

ورق سیاه ابعادی از ضخامت ۲ میل تا ضخامت ۵ میلیمتر و بالاتر در ابعاد مختلف در دسترس است. منظور از ورق سیاه فابریک در عرض های ۱ متر ۱۲۵۰ میلیمتر و ۱۵۰۰ میلیمتر در طول ۶ متر می باشد. این مجموعه ورق سیاه ابعادی را در تمام سایزها و نصبت به نیاز مشتری برش و بسته بندی می نماید. دیگر ابعاد استاندارد ورق سیاه شیت 2×1 – 2×1/25 – 2×1/5 می باشد. ورق St37 ابعادی و ورق St52 ابعادی بیشترین مصرف را در میان دیگر گریدهای ورق سیاه دارند.

 

 

ورق روغنی ابعادی

ورق روغنی ابعادی از ضخامت ۳دهم میل تا ضخامت ۲ میلیمتر و بالاتر در ابعاد مختلف در دسترس است. منظور از ورق روغنی فابریک در عرض های ۱ متر ۱۲۵۰ میلیمتر در طول ۶ متر می باشد. این مجموعه ورق روغنی ابعادی را در تمام سایزها و نصبت به نیاز مشتری برش و بسته بندی می نماید. دیگر ابعاد استاندارد ورق روغنی شیت 2×1 – 2×1/25  می باشد. ورق St12 ابعادی و ورق St14 ابعادی بیشترین مصرف را در میان دیگر گریدهای ورق روغنی را دارند.

 

 

ورق گالوانیزه ابعادی

ورق گالوانیزه ابعادی از ضخامت ۷ دهم میل تا ضخامت ۲ میلیمتر و بالاتر در ابعاد مختلف در دسترس است. منظور از ورق گالوانیزه فابریک در عرض های ۱ متر و ۱۲۵۰ میلیمتر در طول ۶ متر می باشد. این مجموعه ورق گالوانیزه ابعادی را در تمام سایزها و نصبت به نیاز مشتری برش و بسته بندی می نماید. دیگر ابعاد استاندارد ورق گالوانیزه شیت 2×1 – 2×1/25  می باشد. 

 

 

ورق استنلس استیل ابعادی

ورق استنلس استیل ابعادی از ضخامت ۵ دهم میل تا ضخامت ۲ میلیمتر و بالاتر در ابعاد مختلف در دسترس است. این مجموعه ورق استنلس استیل ابعادی را در تمام سایزها و نصبت به نیاز مشتری برش و بسته بندی می نماید. ورق استنلس استیل ابعادی در گردهای ۲۰۱- ۳۰۴ – ۳۱۶ در ابعاد مختلف عرضه می گردد. قبل از سفارش ورق استنلس استیل ابعادی از گرید مورد نظر خود اطلاعات کسب کنید.

 

 

 

 

 

تماس از طریق واتساپ و تلگرام